YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMLARI MALTEPE VE ŞİŞLİ ŞUBELERİ
2017- 2020    DÖNEMİ GURUR TABLOMUZ
SIRA ADI SOYADI ÜNİVERSİTE ADI BÖLÜMÜ
1 ABDULAZİZ ABDULKHAKOV UŞAK ÜNİVERSİTESİ  BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
2 ABDULLAH HARUN ALTAY ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİM (ikinci öğretim)
3 ABDULLAH HARUN ALTAY ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
4 ABDULLAH HARUN ALTAY UŞAK ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
5 ABDULLAH HARUN ALTAY İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ PDR
6 ABDULLAH HARUN ALTAY GİRESUN ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
7 ABDULLAH OSMAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
8 ABDULLOKH KURBANOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
9 ABDULLOKH KURBANOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT (ARAPÇA)
10 AGAMYRAT DILAROV İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
11 AHMAD BAKİR AL OUSTA KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
12 AHMAD BAKİR AL OUSTA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
13 AIDA GAMBAROV İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
14 AKNABAT ASHYROVA MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
15 ALAMKHON MADİEV ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI  TİCARET
16 ALAMKHON MADİEV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
17 ALAMKHON MADİEV BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
18 ALLASHUKUR PIRKULYYEV AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ-KIRSEHİR İLK VE ACİL YARDIM
19 ALTYMYRAT GAYYPOV KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
20 AMAR EMAD TAHİR MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP
21 AMIN TAGHIZADEH MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
22 ARZUW CHARYYEVA KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
23 ASLAMBEG NARLYYEVA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
24 ATAJAN YAKUBOV KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ  TÜRK EDEBİYATI
25 AYBOLEK AHMEDOVA BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
26 AYGÜL İSHKABULOVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
27 AYMYRAT ALLAMYRADOV SİİRT ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
28 AYNURA AKRAMCANOVA HİTİT ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
29 AYŞENUR SELVİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
30 AZIZA RUSTEMOVA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
31 AZIZA SAHATOVA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK
33 AZİZA ROZUMBAYEVA KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
34 BAHADUR ACHILOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
35 BAHAR ACHYLOVA MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 
36 BAYRAM BABAKULYYEV OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
37 BAYRAM GURBANMUHAMMEDOV GEDİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK
38 BAYRAM ORALOV ADIYAMAN (ADYÜ) ÜNİVERSİTESİ BESYO
39 DAVLET ROZYMURADOV ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA  ÖĞRETMENLİĞİ
40 DAYANCH ARAZOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
41 DAYANCH ARAZOV SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
42 DAYANCH ARAZOV AKSARAY ÜNİVERSİTESİ MALİYE
43 DAYANCH ARAZOV DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
44 DAYANCH ARAZOV TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
45 DAYANCH ARAZOV MUNZUR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
46 DAYANCH ARAZOV KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
47 DAYANCH ARAZOV BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
48 DAYANCH ARAZOV ANKARA ÜNİVERSİTESİ MALİYE
49 DAYANCH ARAZOV ORDU ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
50 DILNAZA  SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ
51 DİLNAZA ABDULLAYEVA BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK(YÜKSEKOKUL)
52 DİNARA ABDULLAYEVA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (YÜKSEKOKUL)
53 EBAA SAADALLAH AHMED ALWAGAA KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL TEKNOLOJİ
54 ENEJAN ALLABERDIYEVA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI HEMŞİRELİK
55 EREN KECHAİGA TRAKYA ÜNİVERSİTEASİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
56 FARIDA TEMIROVA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
57 FATMA SUMYILLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLAHYAT FKÜLTESİ
58 GOZAL ALTBAYEVA BAYBURT ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
59 GÖKÇEN SARIOĞLU KARABÜK ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
60 GUDRAT HEMRAYEV NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
61 GULNAZ NIYAZOVA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EBELİK
62 GULRUH ROZYYEVA NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TARİH
63 GULSHIRIN TAYEVA NEVSEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
64 GULTACH ANNAYEVA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ
65 HALAH SHAHEEN FATTAH FATTAH KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ GENETİK BİYOMÜHENDİSLİĞİ
66 HALLYGOZEL REJEPOVA TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ HAMŞİRELİK
67 HURSANDBEK HAMRAYEV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
68 HUSHNUD MATYUSUPOV BALIKESİR BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
69 İHLASBEK REYMBAYEV AMASYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
70 İHTİYAR ZHALALOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
71 KERİM ETYEMEZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
72 KHASAN PULATOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
73 MADINA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ
74 MADİNA ROZMETOVA KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ
75 MADİNA ROZMETOVA AKSARAY ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ
76 MAHMUD ATANAZAROV SAMSUN ÜNİVERSİTESİ YAPI DENETİM
77 MAHSHID IZADYAR PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
78 MALİKA KERİMOVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ TARİH
79 MARAL HASHIMOVA GEDİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
80 MAYAGOZEL KURBANKULIYEVA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
81 MAYSA AKYYEVA MARMARA ÜNİVERSİTESİ  TARİH
82 MECHMET METE ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ
83 MEHMET FATİH ZENGİN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT-İNGİLİZCE
84 MELİH ERARSLAN İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
85 MERGEN MUHAMEDOV YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNE İŞL.MÜHENDİSLİĞİ
86 MİKAİL ASLANOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
87 MİRAY YERLİKAYA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
88 MİRAY YERLİKAYA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
89 MOHAMAD YAHYA DADAEH YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
90 MOHAMMED JAHED JEIVAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
91 MOKHİNUR ULUGBEKOVA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
92 MOKHİNUR ULUGBEKOVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
93 MUHAMMET JALALOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
94 MUHAMMET JALALOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
95 MUHAMMET JALALOV İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
96 MUHAMMET JALALOV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ TARİH
97 MUHAYA KERIMBERGENOVA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ
98 MÜCAHİT AVCI SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ECZACILIK
99 NARGİZA JUMMİYEVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ MALİYE
100 NAVBAHOR SHAKİROVA KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
101 NAVBAHOR SHAKİROVA ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ
102 NİLUFAR İBROKHİMOVA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
103 NİLUFAR İBROKHİMOVA KOCAELİ  ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
104 NİLUFAR İBROKHİMOVA RECEP TAYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ (YÜKSEKOKUL)
105 NİLUFAR İBROKHİMOVA BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
106 NİLUFAR İBROKHİMOVA EGE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
107 NOVRUZBEK HOJAYEV ANKARA ÜNİVERSİTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
108 NURYAGDY NURBERDIYEV KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
109 OGULJAN PALVANOVA ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
110 OĞUZHAN OKUMUŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
111 OMAR EMAD TAHİR ONDUKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ HUKUK
112 OMAR EMAD TAHİR MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP
113 ORAZGUL ORALOVA MARMARA ÜNİVERSİTESİ  HUKUK FAKÜLTESİ
114 RAHMATULLAH MUHAMMAD AGHA İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 
115 RASHIT JURAYEV HİTİT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK PROGRAMLAMA
116 ROZYYMURAT KOLDASHOV ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
117 RUSLAN ORUNOV DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE
118 SAYEH SHERİFİ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
119 SEHER ALEYNA AYDIN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
120 SEHER ALEYNA AYDIN İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
121 SEVİL ABDULAYEVA İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ SERAMİK, CAM VE ÇİNİCİLİK (YÜKSEKOKUL)
122 SEYEDEH MARYAM HOSSEINI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
123 SEYRANMUHAMMET SHAGULYYEV İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ SANAT TARİHİ
124 SHATLYK RUSTAMOV SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
125 SHAVKAT BALTAYEV VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TARİH
126 SOHBET JUMANIYAZOV SİİRT ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
127 ŞEHRİZADA YUSUPOVA ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
128 UMİDNAZAR ALAMİNOV AKSARAY ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
129 YILDIZ ISCCANOVA İSTANBUL ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
130 ZARINA ISHKUVATOVA NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
131 ZARINA NARLYYEVA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
132 ZİKRULLA AMIRSHOEV MERSİN ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
YIL BAŞARI ORANI
2017 95%
2018 96%
2019 99%
2020 97%